Pożyczka hipoteczna bez bik

24 sierpień

Tytuł: Pożyczka hipoteczna bez bik

Pożyczka pod zastaw

Jest to inaczej mówiąc kredyt hipoteczny pod zabezpieczenie jakiejś nieruchomości. Jest to wygodna pożyczka, dzięki której można uniknąć kosztów dotyczących egzekucji komorniczych oraz windykacyjnych. Pożyczka prywatna daje możliwość spłaty swoich zobowiązań i zadłużeń zarówno bankowych, jak i tych poza bankowych.

Pożyczka poza bankiem

Bardzo dużo osób starających się o tego typu pożyczkę otrzymuje ją bez większych problemów. Aby ją otrzymać nie trzeba dokumentować swojej finansowej sytuacji. Dla wielu ludzi jest to bardzo wygodne. Bank często nie udzieliłby pożyczki właśnie ze względu na kiepską sytuację finansową danego człowieka. Analiza, dzięki której przyznawana jest pożyczka pod zastaw nieruchomości nie wymaga weryfikacji dochodów. Nie sprawdza się klienta w bazach bankowych takich jak KRD, czy BIK. Podobnie wiek klienta oraz jego stan majątkowy nie są brane pod uwagę.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości

Jest dobrą alternatywą dla kredytów bankowych. Pożyczka dla firm jest świetnym sposobem dla osób, które nie mają zdolności kredytowej. Dzięki tej pożyczce można spłacić wszelkie powstałe zobowiązania. Klient starający się o pożyczkę jest obowiązany do wysłania przy pomocy wniosku podstawowych informacji na temat swoich finansów. We wniosku określa swoje potrzeby oraz czas spłaty pożyczki. Istotną częścią wniosku jest także informacja o prowadzeniu działalności gospodarczej.

Forma umowy pożyczki

Umowa i jej zapisy są zgodne z zasadami Kodeksu Cywilnego. Umowa podpisana zostanie przy notariuszu. Przed podpisaniem umowy każdy pożyczkobiorca ma prawo się z nią zapoznać oraz może złożyć zapytania w celu wyjaśnienia niejasności.

Jak ubiegać się o pożyczkę?

Plan ubiegania się o pożyczkę jest następujący:

złożenie pytanie poprzez wniosek, telefonicznie lub e-mailem

rozmowa wstępna

analiza danych klienta i jego nieruchomości

decyzja o przyznaniu pożyczki

skompletowanie wszelkich potrzebnych dokumentów

przesłanie do klienta wzoru umowy

podpisanie umowy oraz wypłacenie pożyczki

Czas trwania tej procedury zależy głównie od klienta. W zależności od tego jak szybko uzyska niezbędne dokumenty.